میلان در سری آ ایتالیا با زلاتان ابراهیموویچ توقف ناپذیر نشان می‌دهد و این بار شهرآورد دلا مادونینا را مقابل اینترمیلان با پیروزی ۲ بر ۱ پشت سر گذاشت.

مهم‌ترین بازی هفته چهارم سری آ به دربی دلا مادونینا اختصاص داشت که طی آن اینترمیلان میزبان میلان بود.

هر چند دقایق ابتدایی اینتر چند حمله روی دروازه دوناروما ایجاد کرد، اما میلان خیلی زود بر بازی مسلط شد و دقیقه ۱۳ با توقف زلاتان در محوطه جریمه صاحب ضربه پنالتی شد.

زلاتان پشت توپ ایستاد و در حالی که ضربه او را در ابتدا هندانوویچ بخوبی دفع کرده بود، توپ برگشتی را خود زلاتان ابراهیموویچ با یک ضربه تمام کننده به گل اول روسونری‌ها تبدیل کرد.

این پایان کار نبود و میلان بازی را در دست داشت و سه دقیقه بعد فرار عالی لیائو از سمت چپ و ارسال دیدنی او به مقابل دروازه اینترمیلان را زلاتان با یک ضربه ساده و دقیق همراه کرد و اختلاف به دو گل افزایش یافت.

در اینجا بخوانید:

در ادامه اینتر که چیزی برای از دست داشتن نداشت، پیش کشید و دقیقه ۲۶ روی پاس عرضی پریشیچ و دفع اشتباه دوناروما لوکاکو یکی از گل‌ها را برای این تیم جبران کرد و دوباره اختلاف را به حداقل رساند.

پس از آن و تا پایان نیمه اول لوکاکو دو موقعیت خوب دیگر هم داشت که هوشیاری دوناروما و مدافعان میلان مانع گل شدن توپ‌های آنان شد.

نیمه دوم اینترمیلان به حملات خود ادامه داد و دقیقه ۷۳ در موقعیتی مشکوک داور برای این تیم پنالتی گرفت که با کمک VAR آن را پس گرفت.

در حالی که حملات اینتری‌ها شدت گرفته بود، ضد حملات میلان هم خطرناک نشان می‌داد و می‌توانست منجر به گل‌های بیش‌تر شود.

اواخر دیدار میلان از بازی نچندان خوب و بی برنامه اینترمیلان در حملات استفاده کرد و توپ و میدان را کنترل کرد.

نهایتا میلان بازی مهم هفته چهارم سری آ ایتالیا را با پیروزی ۲ بر ۱ مقابل همشهری خود اینترمیلان پشت سر گذاشت و با ۱۲ امتیاز به صدر جدول صعود کرد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا