پرسپولیس پس از سه هفته ناکامی در گلزنی و فقط با یک گل زده از روی نقطه پنالتی، مقابل شهر خودرو در هفته چهارم لیگ برتر بیستم ایران کولاک کرد و با نتیجه ۳ بر ۰ به پیروزی رسید.

پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر بیستم میزبان شهر خودرو مشهد بود. سرخ های پایتخت تا قبل از این بازی در لیگ برتر بیستم در جریان مسابقه موفق به گلزنی نشده بود.

با این حال شاگردان یحیی گل محمدی در مصاف شهر خودرو از همان ابتدا بازی تهاجمی را در دستور کار خود داشتند.

دقیقه ۹ شوت آرمان رمضانی پس از برخورد به پای علی نعمتی مدافع میهمان در اختیار سنگربان شهر خودرو قرار گرفت.

چند دقیقه بعد ابوذر صفرزاده در طرف مقابل با یک شوت خطرناک دروازه پرسپولیس را تهدید کرد که توپ او با واکنش حامد لک در دو مرحله همراه شد.

در حالی که بازی تا حدودی آرام پیش می رفت، دقیقه ۲۴ سیف اللهی نیز شانس خود را برای گلزنی به تیم سابق امتحان کرد و در این راه ناکام ماند.

در اینجا بخوانید:

سه دقیقه بعد روی ارسال امید عالیشاه، ضربه سر سیامک نعمتی با اختلاف کمی از کنار دروازه شهر خودرو به بیرون رفت.

بازی با همین روند ادامه داشت تا اینکه دقیقه ۴۲ روی ارسال عالی سعید آقایی از یک ضربه آزاد، سید جلال حسینی با یک ضربه سر شیرجه‌ای گلزنی کرد و طلسم مهاجمان پرسپولیس در گلزنی را شکست.

نیمه دوم را هم پرسپولیس بهتر آغاز کرد و دقیقه ۵۰ آرمان رمضانی یک مصاف تک به تک عالی را از دست داد.

در ادامه بازی متعادل بود و دو تیم چند موقعیت را از دست دادند. اما دقیقه ۸۴ پرسپولیس باز هم به گل رسید.

میلاد سرلک با حرکتی زیبا و انفرادی خود را به محوطه جریمه شهر خودرو رساند و از آنجا با یک پاس رو به عقب احمد نوراللهی را صاحب موقعیت شوت کرد تا او با یک ضربه زمینی کار را تمام کرده و دومین گل سرخ ها را به ثمر برساند.

این پایان کار نبود و دقیقه ۸۹ میلاد سرلک به خوبی توپ بازیکنان شهر خودرو را گرفت و از پشت محوطه جریمه با یک شوت فنی زیبا گل سوم پرسپولیس را هم به ثمر رساند.

پرسپولیس در پایان با نتیجه ۳ بر ۰ شهر خودرو را شکست داد تا هم موقعیت خود را در جدول رده بندی لیگ برتر بیستم ایران بهبود ببخشد و هم برای فینال آسیا روحیه مناسبی پیدا کند.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا