پرسپولیس پس از محرومیت عیسی آل کثیر مجبور به خرید مهدی مهدی خانی شد و حالا با نظر یحیی گل محمدی محمد عمری نیز از تیم امیدهای سرخ به تمرینات بزرگسالان راه یافته است.

لیگ قهرمانان آسیا هر چند که برای پرسپولیس به خوبی گذشت و این تیم به فینال راه یافت، اما محرومیت ۶ ماهه عیسی آل کثیر کام این تیم و هوادارانش را تلخ کرد.

یحیی گل محمدی برای پر کردن جای خالی آل کثیر مجبور شد مهاجم جدیدی به تیم خود اضافه کند که پس از کش و قوس فراوان مهدی مهدی خانی به جمع مهاجمان پرسپولیس اضافه شد.

مهدی خانی لژیونر ایرانی باشگاه واراژدین کرواسی بود که به عنوان بازیکن آزاد جذب شد و سهمیه ای از سهمیه های پرسپولیس را اشغال نکرد.

در اینجا بخوانید:

از طرفی این بازیکن در شهر خودرو شاگرد گل محمدی بوده است و سرمربی پرسپولیس شناخت خوبی از او دارد.

اما این پایان کار پرسپولیس در خط حمله نبود و یحیی گل محمدی یک مهاجم جوان دیگر را نیز به تمرینات تیم خود فرا خوانده است.

محمد عمری مهاجم تیم امیدهای قرمز ها است که با نظر یحیی گل محمدی به تمرینات تیم اصلی راه یافته تا رقیب آرمان رمضانی، مهدی عبدی و مهدی مهدی خانی باشد.

این در حالی است که عیسی آل کثیر که درخواست فرجام خواهی او برای کاهش محرومیت ۶ ماهه رد شده، فعلا جایی در پرسپولیس ندارد.

هر چند که در آخرین روز نقل و انتقالات فوتبال ایران قرار بود عیسی آل کثیر از لیست پرسپولیس خط زده شده و یک مدافع به جای او جذب شود که در نهایت این اتفاق نیافتاد و قرارداد مهاجم خوزستانی و تاثیرگذار سرخ ها فسخ نشد.

علاوه بر عمری، امیرمحمد خارکش نیز دیگر بازیکن امید است که با نظر گل محمدی مجوز حضور در تمرینات بزرگسالان را به دست آورده است.

خارکش توانایی بازی در دو پست دفاع میانی و دفاع چپ را دارد.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز